Основним завданням хоспісу «Слід життя» є підтримувати матерів, подружжя, які впродовж вагітності зустрічаються з великими патологіями або вадами зачатої дитини, підтримувати ще ненароджене немовля з летальними вадами та супроводжувати батьків, котрі втратили дітей під час вагітності або після пологів.

Ще одним гостем на засіданні була лікар, психотерапевт, керівник Західноукраїнського центру коучінгу та розвитку особистості, волонтер –  Ірина Плахтій. Вона поділилася своїм досвідом праці, представила свої пропозиції та прохання до медичних капеланів. Голови комісії подякували Ірині Плахтій за її присутність, поділилися думками та запросили до плідної співпраці.

Голова комісії у справах душпастирства охорони здоров`я Коломийської єпархії о. Юрій Савчук представив працю місії «Рахиль», а також поділився своїми думками та пропозиціями.

Після представлення діяльності місії «Рахиль» о. Руслан П’яста розказав про важливі дати та події у другому кварталі, до яких треба підготуватися, зокрема: День хворого – неділя Розслабленого, проща медичних працівників – 8 червня, відзначення Всесвітнього дня медсестри – 12 травня, та Всесвітнього дня донора – 14 червня.

Наступна зустріч голів Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я запланована на вересень.

Теги: