Щоб продемонструвати свої здібності, вміння та позмагатися за першість у турнірі,  до Зарваниці прибуло п’ятнадцять команд-учасників з різних куточків України: Києва, Харкова,  Полтави, Черкас, Одеси, Сум, Волинської, Житомирської, Донецької, Івано-Франківської, Рівненської областей. Тернопільщину представляє команда колегіуму для дівчат «Знамення».

Розпочалася зустріч привітальними словами. Спочатку до учасників турніру звернувся єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Теодор Мартинюк. Також присутніх вітали організатори заходу: головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Раїса Євтушенко, заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ганна Зварич, представник Тернопільської обласної ради Ірина Шумада, директор Тернопільського інституту післядипломної освіти Олександр Петровський.

Заступник голови громадської ради з питань співпраці з Церквами та релігійними організаціями при МОН Юрій Решетніков зачитав вітальну листівку від депутатської фракції «За духовність, моральність та здоров’я України».

Завершилося відкриття великоднім святом – гаївками, які для учасників підготували учнівські колективи  навчальних закладів Тернопільщини. Юні філософи та релігієзнавці мали чудову нагоду познайомитися з традиціями Тернопільщини. Турнір завершиться 16 травня.

Теги: