Змагання проводяться за правилами Федерації гирьового спорту України. Головний суддя-заслужений майстер спорту з гирьового спорту, багаторазова чемпіонка світу та України, Любов Черепаха.

П’ятий турнір зібрав понад 150 учасників із Запорізької області, Дніпропетровської, Київської, Черкаської, Канівської, Хмельницької. Юнаки та дівчата змагалися у вправі «ривок» і піднімали гирі вагою 4, 8 і 16 кг відповідно до своєї вагової і вікової категорії. Серед учасників турніру були як вихованці професійних майстрів спорту, так і з самобутніх колективів, парафіяльних недільних шкіл.

Відкриття свята спорту і сили духу благословив митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука, ієрарх УПЦ (МП). Він звернувся до юних спортсменів з великоднім привітанням і зі словом настанови, до слів владики приєдналася Любов Черепаха і зазначила, що ряди учасників турніру постійно розширюються.

На церемонії нагородження всіх присутніх на спортивній арені очікував сюрприз — зустріч з чемпіоном світу з боксу Василем Ломаченко. Відомий український боксер відвідав церемонію нагородження переможців і призерів на запрошення митрополита Луки. Чемпіон виступив зі словами привітання до учасників і побажав юним спортсменам не зупинятися на досягнутому та завжди йти вперед, долаючи усі перешкоди.

Насамкінець у ході спілкування Любов Черепаха та Василій Ломаченко обумовили перспективи можливої ​​співпраці на благо УПЦ (МП), пише сйт цієї конфесії.

Теги: