Під час зустрічі було презентовано успішні проекти різних комісій Патріаршої курії, серед яких, зокрема, проект із реабілітації людей, котрі постраждали від війни в Україні. Цей проект представив керівник Відділу душпастирства у силових структурах України о. Ростислав Височан.

Працівники Комісії УГКЦ у справах родини розповіли партнерам про соціальне служіння УГКЦ сиротам. Слухаючи про проект «Наставництво», жертводавці були зворушені життєвими історіями тих сиріт, життя яких змінилося завдяки соціальному служінню Церкви.

Крім того, було представлено діяльність Катехитичної комісії Києво-Галицького архієпископства та підкомісії «За тверезість життя».

На завершення робочої зустрічі о. Володимир Містерман та Ірина Гавришкевич подякували партнерам за плідну співпрацю та підтримку тих проектів, що допомагають УГКЦ ще краще свідчити про живу віру в Бога та долучитися до якісних змін у суспільстві. За словами заступника адміністратора Патріаршої курії, «така тісна співпраця допомагає УГКЦ творити добрі новини».

Теги: