Метою катехитичних зустрічей, опрацьованих у цьому виданні, є бажання допомогти учасникам пізнати Бога та Його задум щодо їхнього життя, а також зростати у вірі та пізнанні християнських правд. За основу для розробки матеріалів взято приклад біблійних постатей і святих УГКЦ, які є живим взірцем віри, гідної наслідування.

Посібник складається з детальних конспектів дев’яти катехитичних зустрічей для дітей і підлітків на тему «Християнська віра» з широким застосуванням інтерактивних вправ. Містить додатки з допоміжними матеріалами.

«Збірник матеріалів «Дорогами віри» стане добрим практичним порадником для провідників літніх таборів, аніматорів, катехитів, вчителів та всіх осіб, які здійснюють місію служіння у християнському вихованні дітей, підлітків і молоді. Посібник допоможе організувати та провести не тільки християнські табори, а й катехитичні заняття, реколекції та цікаві забави для дітей і підлітків, які впродовж року організовуємо на наших парафіях, щоб діти і молодь краще пізнавали християнську віру, зростали у ній та жили і ділилися нею», – запевняють автори.

Посібник можна придбати онлайн в інтернет-магазині видавництва “Свічадо”.

Теги: