Олександр Філоненко, співзасновник Центру європейської культури "Данте" та Громадської організації "Емаус" (Харків), головний редактор академічного журналу ΚΟΙΝΩΝΙΑ, особисто презентує свій курс, який буде доступний на освітній платформі Nestor 4.0. Курс “Богослов’я спілкування та євхаристійна антропологія” став першим у форматі #ЖивийКурс на освітній платформі Nestor 4.0. Він записаний під час живого семінару Олександра Філоненка, де викладач спілкується та фактично проживає матеріал лекцій зі слухачами.

У курсі представлено новий напрямок богословської думки 21 століття – богослов’я спілкування, предметом якого є таїна зустрічі з іншим як краси, як знака присутності Бога в особистому житті, через визнання і слідування якій, людина може відповісти на головні антропологічні питання: хто я? хто ти? що таке моє? – що і є початком подолання наслідків антропологічної кризи 20 століття на шляху до набуття людяності.

“Ми читаємо Писання не для того, щоб пізнати Бога, але щоб Його впізнати. Для мене це перше правило богослов’я спілкування”, - каже Олександр Філоненко.

Під час презентації на учасників чекає предметна дискусія із запрошеними спікерами, живе обговорення широкого кола богословських питань, одним із перших можна отримати доступ до курсу, можна дізнатися про подальші плани Несторівського центру та освітньої платформи nestor 4.0.

Вхід вільний, для участі в презентації треба заповнити онлайн-форму: https://forms.gle/dEeTz4wVGo5JACHeA

Місце зустрічі – Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей, що знаходиться за адресою: Київ, проспект Перемоги, 25А, м. Київ (метро “Політехнічний інститут”) (Google Maps: https://goo.gl/maps/Nsdfmx61fNN3rbFX9).

Теги: