Усі кошти, зібрані під час марафону, будуть витрачені на забезпечення дитячого центру "Карітасу" в Одесі. Місце події: парк ім. Т. Шевченка (сцена біля стадіону Чорноморець (Ракушка)). Довжина забігу – 1 км. Початок о 10:00.

Вже 12 років поспіль YoungCaritas (Молодіжний Карітас), як частина Карітасу Австрії, проводить марафон «LaufWunder», або «Дивовижний пробіг». Цього року ця подія в Австрії присвячена допомозі дітям та сім’ям із числа кризових в Україні - це і малозабезпечені, і одинокі батьки, багатодітні, вимушені переселенці, діти учасників АТО або загиблих у війні, діти з хронічними захворюваннями тощо. Діти, які виховуються в таких сім’ях, зазвичай не мають належних умов та не отримують належного догляду, необхідного для їхнього розвитку та навчання. Вони часто стають жертвами цькування або насильства, «не встигають» в школі або не мають мотивації до навчання, їм бракує соціальних навичок.

"Карітас Одеса УГКЦ", що є частиною всеукраїнської мережі центрів для дітей та сімей, присутньої у 20 містах України, запрошує дітей та молодь віком 12-17 років приєднатися до марафону «LaufWunder», який водночас проходитиме в Австрії, аби підтримати роботу дитячого центру та забезпечити необхідною підтримкою тих дітей, які його відвідують.

Теги: