Це стало реакцією на захід ЛГБТ-спільноти до міжнародного дня протидії гомофобії, біофобії та трансфобії, що відбувся 17 травня на Театральній площі міста.

– Питання легалізації содомського збочення є дискусійним у світі. Це не є загальновизнана відмінність на кшталт расової, етнічної, культурної чи національної, – зазначив під час виступу Микола Гунько. – На черзі за цим відхиленням педофіли, некрофіли та зоофіли, а людей, які не захочуть підтримувати збоченців, називатимуть педофобами, некрофобами та зоофобами.

Серед депутатів лунали протилежні думки щодо цієї ініціативи. Врешті більшістю голосів депутати підтримали пропозицію про громадські слухання перед проведенням суперечливих публічних заходів.

Минулого року Микола Гунько опублікував на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради петицію про заборону проведення гей-парадів та фестивалів рівності у Чернівцях, петиція набрала 282 голоси. Тоді депутати підтримали проект рішення свого юридичного управління на основі петиції. Позиція міськради була викладена лояльніше і йдеться не про заборону, а пропозицію ЛГБТ-спільнотам утриматись від публічних заходів у Чернівцях: "До врегулювання на законодавчому рівні питання, викладеного у зверненні до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо захисту і розвитку інституції сім’ї України, - запропонувати ЛГБТ-спільнотам утриматись від проведення публічних заходів на території міста Чернівці".

Теги: