Серед запрошених були голова Волинської обласної ради Ігор Палиця, нардепи Ігор Гузь та Ірина Констанкевич, митрополит Луцький і Волинський ПЦУ Михаїл, військовий капелан Михайло Бучак, головний лікар Луцької міської клінічної лікарні Лариса Духневич, мер міста Ковель Олег Кіндер, голови обласних об’єднань церков ЄХБ Ярослав Троць, церков ХВЄ Михайло Близнюк, церков АСД Володимир Мелись та інші. Почесними гостями стали координатор Національного молитовного сніданку США Даг Бьорлі та координатор молитовних сніданків у США Михайло Жовнір.

Розпочали захід зі спільної молитви «Отче наш» у виконанні архієрейського хору «Оранта».

Під час цьогорічного сніданку збирали кошти для покупки обладнання у Волинський обласний перинатальний центр, який розпочне свою роботу найближчим часом.

Голова облради Ігор Палиця побажав «жити всім із Богом у серці і думками про те, що за вчинки доведеться відповідати» та повідомив, що виділив 1 мільйон гривень на обладнання для перинатального центру зі свого фонду.

Організатор Другого молитовного сніданку, радник мера Луцька Ігор Поліщук зауважив: «Усі ми об’єднані бажанням бачити Україну сильною і успішною. Але хочу сказати, що країна буде сильною і успішною тоді, коли кожен можновладець знатиме Бога та матиме страх Божий. Коли у кожної людини, що приймає доленосні для країни рішення, буде усвідомлення того, що вона буде нести відповідальність перед Богом. Тоді, коли кожна людина буде дивитися на своє робоче місце, як місце служіння Богу».

У своєму виступі координатор молитовних сніданків у США Михайло Жовнір сказав: «Людина створена таким чином, що Бог є її невід’ємною частиною. Якщо хтось думає, що це не так, то достатньо перестати дихати і відчути, що вам бракує чогось такого, що ви не бачите – повітря. Отак і Бог – ми його не бачимо, але ми живемо завдяки тому, що він турбується про нас».

Даг Бьорлі розповів, що молитовні сніданки, яких, між іншим, у Вашингтоні було проведено уже 67 разів, це не їхня ідея. Цю ідею вони, за його словами, запозичили від Ісуса, яких мав сніданок зі своїми учнями. Він наголосив, що лише Ісус може змінити людське серце, тому, коли учасники зустрічаються на молитовні сніданки, то зустрічаються в ім’я Ісуса.

Упродовж заходу молилися за Україну та її захисників, за дітей та сім’ї, за мир та добробут. Між тим слухали виступи камерного оркестру «Con Moto», дитячого гурту «Нотки», дитячого хору «Дзвіночок», а також могли почути гру лауреатки міжнародних та всеукраїнських конкурсів Терези Верзун-Ролінгер на фортепіано.

Завершив Другий молитовний сніданок Волині традиційний духовний гімн «Боже, великий, єдиний».

Теги: