Для освітньої платформи цей курс є новаторським. Nestor 4.0 пропонує своїм слухачам формат #ЖивийКурс, коли запис лекцій відбувався під час публічного заходу, а не в студії.

У курсі представлено новий напрямок богословської думки 21 століття – богослов’я спілкування, предметом якого є таїна зустрічі з іншим як краси, як знака присутності Бога в особистому житті, через визнання і слідування якій людина може відповісти на головні антропологічні питання: хто я? хто ти? що таке моє? – що є початком подолання наслідків антропологічної кризи 20 століття на шляху до набуття людяності.

Євхаристійна антропологія дозволяє описувати простір зустрічі Бога і людини в сучасній культурі присутності за межами мови модерну і постмодерну.

Курс насамперед буде корисним для богословів, філософів, релігієзнавців, науковців та студентів гуманітарних спеціальностей, усіх, хто цікавиться питаннями богословської антропології, комунікативної філософії і культурної герменевтики.

Курс складається з трьох лекцій, кожна з яких розрахована на 4-6 частин. Лекції можна переглядати послідовно, обираючи тему за темою, або вибірково, обираючи необхідні і цікаві вам теми. Після кожної лекції, а також після всього курсу слухача очікують тести на оцінку (3 контрольних тести до лекцій і 1 підсумковий тест до всього курсу). Тести після частин лекції не оцінюються. Мінімальний бал для отримання сертифікату – 60 балів.

Курс доступний на освітній платформі www.nestor.net.ua, де його можна обрати з переліку курсів. Або безпосередньо перейти до курсу https://online.nestor.net.ua/course/view.php?id=7

ГО “Несторівський центр” створена в липні 2018 року в Києві. Основною метою діяльності є сприяння у вирішенні кризових явищ в системі освіти і науки України. Несторівський центр у своїй роботі аналізує та сприяє впровадженню нових форм розвитку освіти та наукових досліджень, задля застосування кращого світового досвіду в Україні. Першим освітнім проектом Несторівського центру є освітня платформа nestor 4.0, яка створена для організації ефективного онлайн навчання та отримання актуальних знань та нових навичок, завдяки інтерактивним навчальним програмам. Платформа nestor 4.0 дозволяє налагодити ефективне інклюзивне змішане навчання, що адаптується до потреб людини.

Теги: