Голова Синодальної комісії у справах монастирів УПЦ (МП), намісник Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел зачитав вітальне слово митрополита Онуфрія, в якому першосвятитель відзначив: «Виховання дітей — це дуже складна і відповідальна робота. Святі отці, розмірковуючи про важливість цього процесу, порівнювали його з роботою художника, який з великою ретельністю піклується і прикрашає своє творіння. Саме тому Православна Церква з великою увагою ставилася до дітей і їх виховання і завжди з повагою ставилася до тих, хто з любов’ю допомагав їй в цьому».

Слово було надано керівнику організації фестивалю «Божі діти» архімандриту Глібу, який подякував усім, хто взяв участь в організації проведення даного торжества, подякував архіпастирям, які розділили радість свята з дітьми з різних частин України, а також привітав гостей та юних глядачів.

Під час фестивалю на сцені виступили: народний артист України Іво Бобул, заслужений артист України Дмитро Клімашенко, Ніколо Петраш, Наталя Валевська, лауреат міжнародних і українських конкурсів Олеся Воробйова з Донецька, відомі дитячі колективи.

За особливе піклування про юних глядачів і допомогу в підготовці фестивалю «Божі діти» організаторами фестивалю були врученні статуетки «Благодійник року» предстоятелю УПЦ (МП) митрополиту Онуфрію, наміснику Києво-Печерської лаври митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу, президенту України Володимиру Зеленському та іншим почесним гостям.

Під час концерту владика Павел вручив грамоти благодійникам, які здійснили вагомий вклад в організацію цього святкового заходу.

Теги: