Проект присвячений посттравмі Голодомору, був удостоєний першого місця Ukrainian Dummy Award та увійшов в шорт-лист UNSEEN Dummy Award (Нідерланди).
 
Авторами проєкту «Мені досі соромно викидати їжу. Бабуся розповідала мені про Голодомор» є Андрій та Лія Достлєви.

Андрій Достлєв — художник, дослідник фотографії. Стипендист програм Gaude Polonia, KulturKontakt Austria та ін. З 2012-го року мешкає в Польщі. Учасник виставок в Україні, Польщі, Чехії, Франції, Австрії, Італії, Норвегії, Турції та ін. Лія Достлєва — художниця, есеїстка, антропологіня культури. Стипендистка Gaude Polonia. Досліджує репрезентацію difficult knowledge і емпатію на кафедрі етнології і антропології культури при Університеті ім. Адама Міцкевича в Познані. З 2014-го року мешкає в Польщі. Учасниця виставок в Україні, Польщі, Литві, Чехії, Австрії, Італії, Іспанії, Нідерландах та ін.

Достлєви, як художники і дослідники, тривалий час працюють з темою пам’яті і пост-пам’яті, аналізуємо можливості репрезентації травматичного досвіду і досвіду вразливих груп засобами мистецтва, реалізовують проекти, пов‘язані з міським простором і його міфологізацією».

Проект експонуватиметься в Єврейському музеї до 14 липня.

Теги: