На початку урочистого заходу митрополит Епіфаній звернувся до присутніх із вітальним словом: «Сьогодні ми вшановуємо тих людей, які повертають фізичне здоров’я іншим. Саме Ви повертаєте здоров’я тим, хто втратив його в боротьбі за відстоювання правди і справедливості. Я бажаю кожному з Вас, щоб Господь і далі давав Вам сили та надихав допомагати тим нашим воїнам, які пожертвували здоров’ям, захищаючи кожного з нас», – сказав владика.

Під час урочистої академії митрополит Епіфаній відзначив генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука, полковника Геннадія Пєрова, полковника медичної служби Володимира Роговського, полковника медичної служби Сергія Прокопчука, сержанта Наталію Наталенко та працівника ЗСУ Олександра Зажирея медалями св. архістратига Михаїла.

Митрополит Епіфаній нагородив військових медиків

«У цей день ми згадуємо і тих, хто вже відійшли у вічність. Це – військові медики, які віддали життя, рятуючи своїх ближніх. Таких є вже понад 60 осіб, і вони для нас є справжніми героями. Також сьогодні минає 5 років від того трагічного дня, коли 49 наших воїнів загинули у збитому літаку ІЛ-76. Ми пам’ятаємо про усіх загиблих, вшановуємо їхній подвиг та молимося, щоб Господь упокоїв їхні душі в Царстві Небесному», – підсумував предстоятель.

Теги: