Цьогоріч програма кінофестивалю переважно складалася з робіт українських режисерів. Показ конкурсних робіт відбувався у два дні.

Попри спекотну погоду, червона зала Будинку кіно була заповнена. Серед глядачів були діти і молодь, люди похилого віку, адже «Світло» - це фестиваль для сімейного перегляду, який формує в суспільстві попит на світле мистецтво, зокрема, кіно.

Оголошено переможців 5-го Міжнародного кінофестивалю «Світло»

Фільмом–відкриттям цього року стала іронічна стрічка «Герой мого часу» режисерки Тоні Ноябрьової. На кінофестивалі також демонструвалися ігрові та документальні короткі метри, анімаційні роботи та соціальні ролики, в яких були порушені актуальні теми сьогодення –  допомога іншим, людяність, любов, цінність стосунків, все, що не можна купити за гроші.
 
Завершився кінофестиваль «Світло» нагородженням переможців та дипломантів, яких визначало як професійне, так і глядацьке журі. Зі списком переможців можна ознайомитися на сайті кінофестивалю.
Оголошено переможців 5-го Міжнародного кінофестивалю «Світло»

На завершення події відбулися нагородження. Президент кінофестивалю «Світло», голова СХПУ Костянтин Шаповалов нагородив члена журі кінофестивалю Леоніда Мужука орденом Георгія Переможця 2-го ступеня «за багаторічну працю у розбудові української культури, кінематографу та багаторічне плідне співробітництво з проектом СХПУ «Міжнародний кінофестиваль «Світло». Нагороду також отримав Дмитро Шаповалов. Йому було вручено орден князя Володимира Мономаха «за багаторічну працю, IT-забезпечення, технологічне супроводження, спонсорську підтримку всеукраїнських проектів культурно-просвітницького напрямку, зокрема кінофестивалю «Світло».

Теги: