Освітня платформа nestor 4.0 поповниться профільним ґрунтовним онлайн-курсом на тему освіти. Новий курс пропонує розглянути церкву і освіту в їхній взаємодії: як церква впливала на освіту, як освіта впливала на церкву – змістовні і формальні аспекти взаємодії між церквою і освітою. Курс також пропонує розглянути різноманітні історичні етапи, головне сучасний стан, становлення і законодавчого врегулювання практик богословської освіти в Україні.

Основні питання, що розглядаються в курсі:

    Що таке “церковна освіта” і як її відрізняти від християнської і релігійної освіти?
    Яке місце церкви в освітньому світському середовищі?
    Що на практиці означають такі явища як світськість і конфесійність?
    Що являє собою сучасний дискурс богословської освіти у вітчизняному освітньому просторі?
    Які тенденції і перспективи майбутнього розвитку освіти, пов’язаної з церквою, в сучасній Україні?

Під час живої презентації можна з перших вуст, від викладача курсу Віталія Хромця, почути про курс та поставити запитання. Крім того, у всіх буде нагода придбати та підписати у автора примірник його монографії, що стане методичним посібником для успішного й найбільш повного засвоєння знань з нового курсу. Також відвідувачі першими отримають доступ до нового курсу.

Для участі в презентації треба заповнити онлайн-форму https://forms.gle/gXaTejVXj397NDU18

Презентація відбудеться 26 червня 2019 року. Початок о 18:00. Місце зустрічі – Бібліотека ім. Валі Котика для дітей, що знаходиться за адресою: вулиця Межигірська, 25, Київ, (метро “Контрактова площа”) Google Maps: https://goo.gl/maps/Z4Gzo3dytTADKQft8

Теги: