У нагородженні взяли участь школярі 5–11 класів, вихованці закладів профосвіти, студенти та курсанти вишів. Крім того, гостями заходу були викладачі, що готували учасників до конкурсу, члени оргкомітету та журі, освітяни з різних регіонів країни.

З повним переліком нагороджених можна ознайомитися в наказі Міністерства освіти і науки України № 418 «Про нагородження переможців IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.і Тараса Шевченка». 39 переможців отримають стипендії президента України. Про це 4 червня повідомило Міністерство освіти і науки України.

Також в останні дні Рамадану гімназія «Наше майбутнє», що діє при Ісламському культурному центрі Києва, отримала грамоти, дипломи та подяки Міжнародного проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи». Учні гімназії отримали відзнаки конкурсу: дипломи III ступеню — Анфаль Аль-Хамад та Рама Ель-Наджар, диплом II ступеню — Махмуд аль-Озон. Педагог Ірина Азельгак отримала подяку, а сама гімназія — диплом і подяку за активну участь і підтримку ідей та цілей проєкту-конкурсу, що має на меті входження України до світового інформаційного простору завдяки творчості Тараса Шевченка, привернення уваги світової спільноти до сучасних проблем України.

Теги: