«Понад дві години говорили зі Святославом Вакарчуком про біблійні заповіді і можливість їх втілення в українській політиці і суспільному житті… Домовилися продовжити після виборів…», — зауважив о. Георгій у себе на ФБ-сторінці.

На зустрічі розпочали діалог щодо ролі церкви в становленні української політичної нації та плекання її єдності, а щодо також подальшої співпраці з метою звільнення заручників Кремля. Окремо зупинилися на важливості сімейних цінностей, оскільки зустріч відбулася у День сім’ї.

«Для нас принципово важливо збирати на такі дружні неформальні зустрічі священнослужителів різних конфесій та релігій. Українці традиційно довіряють церкві більше, ніж будь-якій державній чи політичній інституції. Тому саме ви та спільноти, яким ви служите, можуть допомогти створити та розвинути сучасну українську політичну націю. Україна — це країна рівних можливостей, тож надзвичайно важливо, щоб кожен міг вільно сповідувати власну релігію», — сказав Святослав Вакарчук.

Він додав, що партія «Голос» зробить усе для утвердження миру та справжніх сімейних цінностей в Україні. «Дуже символічно, що ми з вами зустрілись саме в День сім’ї. Я вважаю сімейні цінності дуже важливими. Для мене сім’я є достатньо інтимною річчю, я стараюсь її оберігати. Мені важливо, щоб сім’я була моєю фортецею», — сказав Вакарчук.

Під час зустрічі особливу увагу звернули на питання звільнення українських заручників в Росії та співпраці в цьому процесі представників різних конфесій та релігійних організацій: «Для нас звільнення наших громадян — питання особистої політичної відповідальності. А роль церков у цьому процесі, як і в процесі адаптації ветеранів та їхніх родин після участі у військових діях, надзвичайно важлива», — сказав Вакарчук.

«Дуже важливо, щоб політика та релігія не були роз’єднані. Ми маємо разом працювати над тим, щоб українці жили у суспільстві, де цінності це не лише тема для промов, а дороговказ для дій. Партія «Голос», яка демонструє новий для України та звичний для західної демократії підхід до політики, може допомогти нам консолідувати українське суспільство на базі таких цінностей», — зазначив о.Георгій Коваленко.

Теги: