У підготовці цієї традиційної події взяли участь монахи Чину Найсвятішого Ізбавителя, настоятелі ковельського храму Блаженного Миколая Чарнецького, що регулярно опікуються юнаками колонії, а також волонтерів з громадських організацій у м. Ковелі.

Захід відбувся за участю ієромонаха Михайла Гасяка та брата Тараса Полулященка, Ковельського монастиря блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ, голови Молодіжного фонду «Наше майбутнє» Сергія Дружиновича й голови Волинської федерації Українського рукопашу Гопак Дмитра Ткачука 16 липня 2019 року відбувся спортивний захід «Козацький гарт».

З вітальним словом до вихованців звернувся заступник начальника установи, підполковник внутрішньої служби, начальник відділу соціально-виховної роботи Юрій Філаретов

У ході насичених змагань юнаки мали змогу спробувати свої сили в цікавих естафетах, тренувати витримку в спарингах, вдосконалювати вміння застосовувати різноманітний спортивний інвентар (м’ячі, палиці, тощо). Такі необхідні навички роботи в команді вихованці повною мірою продемонстрували в перетягуванні канату.

Традиційно по завершенні змагань організатори вручили командам-переможцям грамоти та подарунки - спортивний інвентар (футбольні, волейбольні і баскетбольні мʼячі, набори для бадмінтону, а також настільного тенісу), придбаний коштом щорічної доброчинної збірки.

Окрім самих козаків, у суддівстві брали участь і працівники виховної колонії. Цьогорічний «Козацький гарт» став справжнім спортивним святом, подарувавши масу позитивних вражень та енергії.

З ініціативи Пенітенціарного душпастирства УГКЦ традиція проведення «Козацького гарту» зародилася в Прилуцькій виховній колонії Чернігівської області влітку 2008 року й відтоді поширилася на підліткові виховні установи у містах Самборі, Бережанах і Кременчуку. У Ковельській виховній колонії таке свято було організовано втретє. Головний задум організаторів змагань - перемога над кримінальними звичаями та плекання духовних і моральних традицій українського козацтва.

Теги: