Вадим Новинський — народний депутат 7 і 8 скликань, засновник фінансово-промислової групи Смарт-Холдинг і власник блокуючого пакету компанії Метінвест. Також Новинський відомий як меценат УПЦ (Московського Патріархату) і активний противник надання автокефалії Українській Церкви (у червні 2018 року Новинський з делегацією УПЦ (МП) умовляв патріарха Варфоломія не давати томос УПЦ КП).

Напередодні в УПЦ (МП) налаштовували вірян голосувати за партію "Опозиційний блок" (в основному складається з колишніх членів Партії регіонів), до якої входять Вадим Новинський, Євген Мураєв, Олександр Вілкул, Геннадій Кернес, Геннадій Труханов та інші. Зокрема, на "Форумі об'єднаних опозиційних сил "Довіряй справам"" були присутні два митрополити УПЦ (МП) — намісник Києво-Печерської лаври, член Св. Синоду митрополит Чорнобильський Павло Лебідь та митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука Коваленка, які і до цього брали участь у передвиборчих баталіях.

Проте "Опозиційний блок" не набрав необхідних голосів для проходу в парламент. Вадим Новинський обраний по мажоритарному округу.

Фото Facebook 


Теги: