Завдяки співпраці між богословськими інституціями в Україні, вирішено визначити переможця конкурсу “Українська богословська книга 2020” і вручити нагороду 30 000 гривень на III Міжнародній міжконфесійній конференції, яка відбудеться у травні 2020 року.
 
Організатори заходу оприлюднили вимоги до книги:
1. Богословська тематика.
2. Написана (не перекладена) українською мовою.
3. Опублікована упродовж 2018-2019 років.

Аплікантами можуть бути дослідники, які спеціалізуються в різних галузях богослов'я.
 
Аплікант має надати коротку біографію автора та анотацію книги з її головними тезами (не більше 5 000 слів) на bookprize2020@e-aaa.info; обґрунтувати, чому ця книга варта нагороди та чи відповідає таким критеріям; надіслати дві копії книги міжконфесійному журі до 30 січня 2020 року (адреса: ФБФ, вул. Хуторівка, 35-А, Львів, 79070) із вказівкою «Українська богословська книга 2020».
Книги не повертаються.

Книга має відповідати стандартам якості, що очікуються від галузі богослов’я, до якої вона належить; зацікавити широку аудиторію читачів; містити богословські дослідження, які можна залучити до діалогу із суспільно-політичною та культурною сферою; бути вагомим й оригінальним внеском у розвиток богословських досліджень, містити наукову новизну та бути актуальною.
 
До міжконфесійного журі входять три особи, які належать до основних гілок християнства (католицизм, православ’я, протестантизм).

Переможець конкурсу буде гостем і доповідачем на III Міжнародній міжконфесійній конференції 2020 р., якому покриють усі витрати, пов’язані з участю у конференції.

Фото zgorod.com

Теги: