За словами організаторів та ініціаторів фестивалю — сестер Городоцького Свято-Миколаївського жіночого монастиря та зокрема ігумені Михаїли (Заяць), з року в рік якість підготовки дітей якісно відрізняється, з’являються авторські тексти та пісні, до постановки номерів залучаються хореографи.

Цього року кожна недільна школа мала змогу представити на фестивалі два номери на вибір. Окрім концерту, насельниці скиту святої праведної Анни влаштували для дітей частування та веселе дозвілля.

Під час виступів діти славили Господа, Божу Матір та святих, а також оспівували Святу Церкву та державу Україну, просили милості Господньої та миру на нашій землі.

"Святкова, духовна та радісна атмосфера панувала у залі, присутні на цьому дійстві і раділи, і плакали, дивлячись на маленьких вірян — майбутнє нашої Церкви і держави", - пише сайт УПЦ (МП).

На завершення фестивалю усіх учасників привітали вікарій Рівненської єпархії, єпископ Дубенський Пимен та настоятелька обителі ігуменя Михаїла (Заяць).

Кожен колектив на згадку про цьогорічний фестиваль отримав пам’ятну відзнаку та солодощі.

Фіналом фестивалю стало спільне виконання пісні про Україну, автором якої є насельниця Городоцького Свято-Миколаївського жіночого монастиря, та традиційним Хресним ходом.

Теги: