Вже кілька років поспіль перед відкриттям КДМ представлена пантоміма особами з осередку "Кармель". Учасники цього осередку - люди з особливими потребами. У своїй пантомімі вони намагалися відобразити мужність у протистоянні спокусам цього світу.

Месу очолив отець Юзеф Кухарчик, делегат провінціала Ордену босих кармелітів в Україні. Проповідь виголосив отець Христофор Урбанські. Провідною темою проповіді була мужність. Ключовим акцентом було заохочення бути мужніми, щоб визнавати свої помилки.

На днях молоді було багато різноманітних ігор, у тому числі спортивних, та конкурсів, спів українських пісен, під час яких молодь могла проявити себе.

Відбувся перегляд  фільму «Диво». Це фільм про хлопчика, який, незважаючи на те, що мав певні вади, проявляє величезну мужність. Він навчається в школі і своїм прикладом показує, що навіть з вадами, обмеженнями і проблемами, можна бути мужнім і рішучим, не зламатися і сказати своїм страхам «ні».

Відбулася робота в групах. Кожен міг виразити свою думку на питання: «Чим ти є важливим? За що несеш відповідальність сьогодні? Що саме ти вважаєш своєю відповідальністю?». Багато учасників сказали, що перш за все, вони несуть відповідальність за самого себе: за свій духовний, моральний, фізичний стан, за свій розвиток. Друге питання було: «Хто на сьогодні є для тебе взірцем, ідеалом для наслідування?».

Конференцію «Мужність апостола Павла» провів о. Віталій Козак.

У програмі була школа медитації, під час якої учасники мали змогу медитувати в аскетично-кармелітському стилі. Школу медитації проводить о. Віталій Козак. Під час медитації він дав кілька практичних порад.

На КДМ був запрошений спеціальний гість з Бердичева – Віталій Войцехівський, керівник театральної студії "Notes de vita", яка діє при парафії «Непорочного Зачаття ПДМ», м. Бердичів. Він провів для учасників заходу «Вечір радості - мій талант».

Також на КДМ була можливість прийняти таїнство покаяння, щоб примиритися з Богом.

Теги: