Митрополит написав на своїй сторінці у Facebook, що ПЦУ послуговується «різними сучасними технологіями для того, щоби виконувати власну головну місію – нести Слово Боже та допомагати людям».

Водночас він наголосив, що варто «розрізняти: що є головним, а що – похідним, що є змістом, а що – формою, що є метою, а що – засобом її досягнення».

«Не комп’ютер важливий, а те, що за його допомогою можна зробити, не телефон, а те, що за його допомогою можна сказати, не інтернет, а те, що через нього можна донести», - написав Епіфаній.

Він зазначив, що сьогодення неможливо уявити без інформаційних технологій, інтернету, сучасних комунікацій тощо. «Вони покликані допомагати нам розвиватися, дізнаватися більше, бачити ширше, чути детальніше, аналізувати, а отже – ми не повинні нехтувати такими можливостями», – сказав Епіфаній.

За словами очільника ПЦУ, «ми прагнемо, щоб не лише у храмах, а й незалежно від місця перебування – чи на нашому сайті, чи на сторінках соціальних мереж, чи на шпальтах нашої газети – вірянам було духовно затишно разом з усіма братами і сестрами – єдиною помісною автокефальною Православною церквою України!».

Теги: