Серед 200 волонтерів цього року було 32 людини з інших церков баптистів, які виявили бажання приєднатися до проведення фестивалю та перейняти досвід дитячого та молодіжного служіння.

Ранкова програма цього року проходила для 18 команд у тематиці підводного світу. "Зранку діти 4-13 років прямо через пащу акули потрапляли в морське царство центральної зали церкви, займалися зарядкою та ішли на станції. Там їх чекало безліч різноманітних забавок: водні ігри, лінія перешкод, загадкова квест-кімната, музика та станція біблійних історій. Центральними у розповідях стали історії тих персонажів, які переживали морські пригоди (Пророк Йона, який перебував три дні в середині кита, апостол Петро, що спробував іти по воді тощо)", - пише сайт баптистів.

Однак програма була розрахована не лише на дітей. Водночас їхні мами збиралися на фудкорті, де мали змогу також корисно провести час. Поговорити про здорове харчування, навчатися основам флористики та робити разом зарядку. Також говорили про те, як бути справжньою мудрою жінкою, яку задумав Бог – поважати, допомагати, підбадьорювати та любити. Спікери Mom’s Cafe – це християнки з досвідом, які ділилися з іншими своїми надбаннями, відкриттями та розповіли про те, як Божі істини працюють в житті.

Але насамперед цей фест – міські неформальні турніри з  футболу, баскетболу і волейболу серед молоді. На вечірній програмі команди з усього міста щодня збиралися, щоб позмагатися за титул «найкрутіших» серед свого виду спорту.

Щовечора, під час вечірньої програми звучало Євангеліє. Пастор Станіслав Грунтковський давав відповіді на різні запитання, щоб учасники зрозуміли: Біблія показує, що всі речі, які нас цікавлять у щоденному житті, у глибині своїй так чи інакше скеровують нас до Бога.

Як повідомляють організатори, вечірня програма урізноманітнюється з кожним роком, зростає популярність фестивалю серед мешканців міста та кількість екстремальних та спортивних локацій.

Теги: