«Думаю, це буде цікаво всім людям, незалежно від того, чи вони релігійні і до якої конфесії належать: католики, протестанти чи православні. Відчуття і щастя, і особливості кожної людини, яка б вона не була в цей момент – нещасна чи неуспішна. Проте відчуття щастя, яке зовнішній світ намагається вбити, воно є», – зазначила Галина Тельнюк.

«"Agnus Dei" – одна з частин католицької Літургії, яку ми присвятили отцю Омелянові Ковчу, праведнику України. Ми не знали про нього багато, крім того, що це дивовижна й унікальна людина, священник. Пізніше ми почали знайомитись з його історією, яку не можна слухати без сліз. Його життя –це праведність на землі. Що символічно: в цій програмі є й вірші Кароля Войтили, відомого як святий папа Іван Павло ІІ, який свого часу подав Омеляна Ковча на святого, блаженного», – сказала Галина Тельнюк.

Прем’єра програми «Agnus Dei» відбулася 27 березня 2019 року в Національній опері України. «Тельнюк: Сестри» представили нову програму за участі Національного президентського оркестру, у межах нагородження чотирьох військових капеланів, які стали лауреатами міжнародної відзнаки імені отця Омеляна Ковча за видатний гуманітарний внесок.

До нової програми дуету «Agnus Dei» [Божий агнець] увійшли композиції, у яких на музику покладено вірші, написані в різні часи і поетами різної конфесійної належності. Це Тарас Шевченко і ще зовсім молодий греко-католик Богдан Ігор Антонич, і поезія Кароля Войтили, якого більше знають як папу Римського Івана Павла ІІ.

До програми увійшли твори:

01. «Mater Gloriosa (Прославлена мати)» Богдан Ігор Антонич / Леся Тельнюк
02. «Agnus Dei (Божий Агнець)» Богдан Ігор Антонич / Леся Тельнюк
03. «Triangulum (Трикутник)» Богдан Ігор Антонич / Леся Тельнюк
04. «Все упованіє моє…» Тарас Шевченко / Леся Тельнюк
05. «Любов…» Кароль Войтила (Іван Павло II) / Леся Тельнюк
06. «Kyrie Elejson (Господи, помилуй)» Богдан Ігор Антонич / Леся Тельнюк
07. «Далекі узбережжя тиші…» Кароль Войтила (Іван Павло II) / Леся Тельнюк
08. «Ти ще живeш» Роза Ауслендер / Леся Тельнюк
09. «Найбільший голуб…» Пауль Целан / Леся Тельнюк
10. «Liber Peregrinorum, 3 (Книга прочан, 3)» Богдан Ігор Антонич / Леся Тельнюк
11. «Тебе прошу…» Кароль Войтила (Іван Павло II) / Леся Тельнюк
12. «Росли укупочці…» Тарас Шевченко / Леся Тельнюк
13. «Причастя» Галя Тельнюк / Леся Тельнюк
14. «Псалми Давидові» Тарас Шевченко / Леся Тельнюк
15. «Salve Regina! (Спасай, Царице!)» Богдан Ігор Антонич / Леся Тельнюк

Теги: