2 вересня мер Львова Андрій Садовий зустрівся з директорами шкіл та вручив їм сертифікати на розвиток навчальних закладів. Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка, який очолив рейтинг, отримав від міста 1 млн грн, а інші заклади, серед яких і НВК «Школа-гімназія І-ІІІ ст. Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких» - по 200 тис грн для облаштування шкільних лабораторій.

Загалом до рейтингу увійшло сімнадцять шкіл Львова. Школа-гімназія Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких серед двохсот кращих навчальних закладів країни посіла 88 місце. Школи у таблиці розташовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, які учасники тестування отримали з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

«Школа-гімназія I-III ступенів блаженного Климентія та Андрея Шептицьких» – це перша католицька школа в Україні, заснована 1991 року. У 2006 р. Львівська архиєпархія УГКЦ передала ліцей Салезіянському згромадженню, місійною діяльністю якого є виховання молоді.

Теги: