Разом із рідними військові з вдячністю помолилися до Господа, дехто з них приступив до святого причастя. Після літургії у парафіян була можливість поспілкуватись та духовно підтримати звільнених українців.

Настоятель парафії капелан протоієрей Олег Скнар називає цю подію великим чудом: «Під час недільної літургії ми дякували Богу за звільнення наших полонених моряків, а у парафіян була можливість побачити на власні очі наших героїв, яких ми знали тільки зі світлин та телевізійних репортажів, згадуючи їхні імена за богослужінням».

У храмах Православної Церкви України надалі продовжує лунати молитва за тих, хто досі перебуває у ворожому полоні, а також за справедливий мир для України.

Напередодні, 4 вересня, в академічному храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова, що на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, звершено панахиду за українськими військовослужбовцями, які загинули на фронті російсько-української війни в серпні цього року. Панахиду очолив благочинний храму протоієрей Павло Мельник. За минулий місяць у боях полягло 8-ро українських військовослужбовців. Світлини кожного з них розмістили у храмі. Зачитали їхні імена та коротку біографію. Такі панахиди за загиблими звершуватимуться на початку кожного місяця упродовж року. Після молитви присутні, серед яких і ветерани війни, поклали лампадки до стіни пам’яті загиблих за Україну на Михайлівській площі.

Теги: