29-30 серпня 2019 року митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон і митрополит Балтський і Ананьївський Олексій звершили освячення новозбудованих храмів в Овруцькій і Балтській єпархіях відповідно, а митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел освятив місце під будівництво літнього храму на території Покровського скиту Одеської єпархії.

Зокрема, 29 серпня митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон звершив освячення новозбудованого храму на честь Успіння Божої Матері в с. Майдан Овруцької єпархії (Житомирська обл.).

30 серпня митрополит Балтський і Ананьївський Олексій звершив чин освячення новоспорудженого храму-каплиці на честь святителя Луки Кримського при Балтській районній лікарні в Балтській єпархії (Одеська обл.). Архіпастирю співслужили намісник Свято-Покровського Балтсько-Феодосіївського чоловічого монастиря архімандрит Андронік, благочинний храмів Балтського округу протоієрей Роман Іванюта, протоієрей Федір Зубрій, протоієрей Олександр Григоренко, протоієрей Микола Власов, священник Сергій Трохимець.

Того ж дня митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел у співслужінні вікаріїв Одеської єпархії архієпископа Овідіопольського Аркадія і єпископа Арцизького Віктора, а також духовенства єпархії звершив освячення місця під будівництво нового річного храму на честь Тихвінської ікони Божої Матері на території Покровського скиту в с. Маринівка Одеської єпархії. «Віримо, що в недалекому майбутньому на цьому місці неподалік від споруджуваного нами хоспісу «Покров» ми спорудимо прекрасний відкритий храм, де буде приємно молитися влітку і отримувати благословення від Пресвятої Богородиці, що являється всім благодаттю Тихвінської чудотворної ікони, особливо шанованої в цій святій обителі», — сказав владика.

31 серпня 2019 року митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій звершив освячення храму у скиту на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Зруб-Комарівці Сторожинецького району Чернівецької області. Храм освятили на честь свята Усікновення глави Іоанна Предтечі.

2 вересня 2019 року митрополит Уманський і Звенигородський Пантелеімон звершив велике освячення Свято-Покровського храму с. Ріпки Лисянського благочиння Черкаської області. За богослужінням було піднесено сугубу молитву за мир в Україні.

7 вересня 2019 року митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив чин освячення храму на честь Вознесіння Господнього у селищі Стара Олександрівка Пулинському районі Житомирської області.

8 вересня 2019 керуючий справами УПЦ (МП) митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив освячення храму на честь святителя Миколая Чудотворця у с. Гусинці Бориспільського району Київської області. Йому співслужили єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Згурівський Амвросій та гості у священному сані.

Теги: