Відкриваючи конференцію, старший пресвітер по Одеській області Олександр Димов закликав учасниць заходу завжди відчувати поряд Бога, який оберігає, навчає і підтримує. Зі свого боку обласне об’єднання церков ЄХБ намагається турбуватися про вдів через конференції, спілкування, табори, підтримуючи їх матеріально і молитвами.

«Бути вдовою – це холодно, а залишитися без підтримки – це складно. Життя вдів малопомітне. Сьогодні у світі налічується 258 мільйонів вдів, з них 115 мільйонів живуть у злиднях», – зауважила промовець конференції Наталія Свистун.

Любов Бобровська розповіла, що в євангельсько-баптистських церквах Одеській області налічується 561 вдова та 17 вдівців. Загалом в Україні з огляду на події 2014-2019 роки вдови загиблих в АТО бійців суттєво доповнили склад осіб зі статусом «вдова».

Наталія Димова, відповідальна за жіноче служіння в Одеській області, разом із командою сестер підготували не тільки матеріали конференції, а й подарунки для вдів.

Людмила Логвіненко нагадала учасниками конференції, що кожен рік в Одеській області проходять літні табори для вдів. На екрані був показаний відеоряд, як саме вони проходять.

У завершальній промові пастор місцевої церкви Анатолій Раца поділився словами підтримки: «Надійтесь на Господа – Він є фундамент та стержень вашої віри. Залишайтеся непохитними і свою печаль несіть Господу. Звіщайте усім про Бога, адже у вас є найбільше для цього часу».

Теги: