«Суперкнига» - улюблений цілими поколіннями мультфільм, який допомагає дітям по всьому світу зрозуміти біблійні історії та навчитися жити так, як вчить Біблія.

З часів перших показів в Японії (1980-ті роки) серіал транслювався в 106 країнах світу, переведений на 43 мови, його подивилося більше 500 мільйонів чоловік.

У 1989 році мультсеріал CBN «Суперкнига» з'явився в ефірі державного телебачення СРСР. Мультфільм транслювався в прайм-тайм, отримав понад 6 млн. листів дитячих відгуків і познайомив з Біблією ціле покоління. З тих пір «Клуб Суперкниги» не покидає перших місць в рейтингах найпопулярніших дитячих програм в Україні.

Кілька років тому з'явився оновлений серіал «Суперкнига» - із сучасною анімацією і класичним біблійним посланням.

Також проектом «Суперкнига» розроблено мобільний додаток з іграми та освітніми елементами. Дитячі табори і недільні школи використовують корисні ресурси проекту (програми уроків, макети виробів і т.д.). В Україні діє понад 300 «Клубів Суперкниги», через які тисячі дітей дізналися про Бога, знайшли друзів-християн і наставників у вірі.

Програма «Я пізнаю світ з Суперкнигою» отримала весною 2019 р. гриф Міністерства освіти України і рекомендована в якості навчальних посібників для уроків християнської етики в загальноосвітніх школах.

Теги: