«Шорічно ми маємо чотири зустрічі з директорами, адміністраторами, викладачами біблійних інститутів «ВЕЕ-Україна», – розповів Олександр Романюк. – У нас на меті включити у програму навчання нові підручники з благовістя та учнівства, розпочати онлайн-навчання. Ми маємо студентів, які змінюють місце проживання, однак хочуть залишатися у групі і продовжувати навчання. Сьогодні онлайн-навчання є гарним альтернативним методом. Цю інформацію ми хочемо донести до груп БІ і до членів церков».

Під час зустрічі Полікарп Циганюк говорив про особливості навчального курсу «Євангелізм і учнівство». Також приділили увагу питанню, як відновити роботу біблійних інститутів у чотирьох областях, в яких вона призупинена.

Анатолій Ісак, директор Чернівецького БІ розповів про новий навчальний курс за посібником «Місії. Євангелізм. Учнівство».

Віктор Кротик презентував онлайн-курси у програмі Гугл, до яких можна отримати доступ.

Молитовну частину проводив Веніамін Рубаха, директор Волинського біблійного інституту.

Олександр Романюк розповів, що випускники біблійного інституту по завершенню 16-ти курсів навчання отримують сертифікат. Однак за бажанням мають можливість отримати диплом Київської богословської семінарії. Задля цього випускник БІ має написати дипломну роботу або прослухати двотижневий курс у семінарії.

Теги: