Обидва заходи розпочалися із вступного слова отця Володимира Містермана, заступника адміністратора Патріаршої курії УГКЦ, який наголосив про важливості цих подій для тверезого майбутнього нації.

Отець Ігор Козанкевич, голова Комісії душпастирства тверезості УГКЦ, виступав модератором зустрічі, на якій очільники єпархіальних комісій ділилися напрацюваннями, досвідом та стратегічним планом щодо вирішення проблем тверезості в Україні.

«Ситуація в Україні є болючою, алкоголь вживають не помірковано. Десятки тисяч людей щорічно помирає від алкоголю. Господь Бог терпить разом з тими хто плаче, терпить з дітьми, жінками, батьками, які терплять через вживання близьких осіб», -  зазначив отець Ігор Козанкевич.

Одночасно із цією зустріччю відбувався тренінг, на якому говорили про те, як допомогти узалежненому; з чого варто почати лікування від залежності; як жити далі, якщо в сім`ї є залежна особа. На ці та інші питання відповідали тренери заходу Тарас Потурай - директор Загальноцерковного реабілітаційного центру «Назарет», а також Віктор Романчук  - керівник програми ЗРЦ «Назарет».

В останній день учасники відвідали спільноти «Назарет», «Наша Хата», а також Реколекційно-просвітницький центр «Галилея». Кожен учасник отримав сертифікат про участь у семінарі-тренінгу.

Теги: