В коментарі координатор цієї події Роман Назаренко зазначив: «Спорт є чудовим інструментом для зближення культур і релігій, а такий міжконфесійно-міжрелігійний матч у Львові відбудеться вперше саме у Міжнародний День Миру. У такий спосіб хочемо привернути увагу міжнародної спільноти до проблеми війни в Україні. Наша подія є однією із сотень схожих ініціатив глобальної спільноти МастерПіс».

Гра відбулася на футбольному майданчику біля Центру Шептицького.

Зазначається, що добрі стосунки між Львівським ісламським культурним центром (ІКЦ), Духовним управлінням мусульман України «Умма» й Українським католицьким університетом закладено від початку діяльності ІКЦ.

Спільні зустрічі і «круглі столи», реалізація міжрелігійних проектів — не рідкість, а системна робота. До того ж студенти УКУ — часті гості Ісламського культурного центру, саме тут викладачі університету проводять лекції з релігієзнавства й ознайомлення з засадами ісламу, створюючи умови для того, щоб студенти пізнавали це віровчення у процесі спілкування з послідовниками релігії Пророка.

Центр Шептицького, на спортмайданчику якого відбувся матч, є ресурсно-інформаційним центром УКУ, у якому проводиться багато заходів, спрямованих на утвердження міжрелігійного і міжетнічного діалогу.

У центрі організовують заходи з поширення невикривлених знань про іслам і мусульман з метою спростування хибних міфів та упереджень.

Проводяться відкриті лекції (зокрема, цикл «Несподіваний іслам») і «круглі столи» з міжрелігійного діалогу.

Теги: