Як повідомили на сайті парафії УГКЦ у Бершаді, цей день назавжди увійде в історію міста: «Ще кілька років тому на місці храму був пустир. А сьогодні –  сотні людей єдиним серце славили Бога».

Чин освячення храму і престолу звершив владика Йосиф Мілян, протосинкел Київської архиєпархії. Разом з єпископом до парафії цього дня завітали представники курії Київської архиєпархії, а зокрема; канцлер курії протоієрей Василь Чудійович, секретар владики о. Роман Улей та диякон Михайло Продиус.

На свято також численно прибули священники Вінницького деканат. Серед присутніх "Було дуже приємно зустріти пастора християн віри євангельської брата Валерія Ляшевського з дружиною", написали на сайті парафії.

Цього дня владика Йосиф нагородив грамотами друзів парафії: спільноту Руху назаретських родин, Хіхлача Миколу з Вінниці, Зарічанську Галину та родину Давидових з Києва.

Напередодні, 21 вересня, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, владика Йосиф Мілян завітав із душпастирським візитом у місто Козятин, що на Вінниччині, де освятив наріжний камінь для будівництва нового храму УГКЦ.

На Вінниччині греко-католики освятили новий храм і будують ще один

Архиєрея хлібом-сіллю зустріли місцеві греко-католики. З вітальним словом звернувся до високого гостя парох місцевої громади о. Антон Борис. Як розповів о. Антон, молитва відбулася на подвір’ї храму святих Кирила і Методія, який перебуває на стадії будівництва. Із владикою Йосифом співслужили понад десять священників із Вінницького та Житомирського протопресвітерств. По завершенні літургії відбувся чин освячення наріжного каменя. Відтак парафіяни радо спілкувалися з архиєреєм, дякували йому за душпастирську опіку та запевнили його у щирих молитвах.

Теги: