Місія «Носій надії – схід», що має головний офіс у м. Дармштадт, Німеччина, працює вже не одне десятиліття в Україні. Також місія має служіння в Німеччині, Австрії, Швейцарії та інших країнах. Місія орієнтована на допомогу церквам в оформленні документів, купівлі землі та будинків для церков, у ремонті приміщень тощо. Також місія має соціальні проекти, зосереджені на допомозі дітям та годуванні безхатченків. У цій співпраці церква ЄХБ у м. Бахмут упродовж року годувала 250 безхатченків щотижня.

Місія активно співпрацює з музичним гуртом «Ковчег», розпочинаючи нові церкви через соціальне благовістя. Так, наприклад, утворилася церква «Скеля спасіння» у смт Покровське. Тут більша частина церкви складається з переселенців.

Під час поїздки зустрічалися з командами служителів у  населених пунктах Донецької області – Гірник, Бахмут, Галицинівка, Покровське, Желанне, Кураховка та ін. Також відвідали Камишеваху, Гірське та Лисичанськ в Луганській області.

У містах Бахмут та Лисичанськ іде підготовча робота до старту однієї з програм місії «Носій надії – схід». Адресна програма розрахована на малозабезпечених дітей до 13 років, дітей із багатодітних та неблагополучних родин. Представники помісних церков знаходять таких дітей, знайомляться з ними, допомагають фінансово, організовують для них зустрічі. Ця програма довгорічна, триває до тих пір, поки дитині не виповниться 18 років.

«Такі програми вже плідно працюють в декількох населених пунктах Донецької і Луганської областей, – розповідає Сергій Мороз. – Наприклад, у селищі Курахівка, де населення налічує 3 тис. людей, на початок занять у недільний школі зібралося близько 75 дітей. Для невеличкого селища – це справжнє свято».

Теги: