Відтак 24 вересня у Центрі християнського життя в Ірпені відбулася чергова зустріч-навчання. 40 тренерів і інструкторів, які ведуть або хочуть розпочати групи, приїхали з різних областей України.

Курс «Спосіб життя у фінансовій свободі» налічує 21 урок. Консультантами у підготовці тренерів та інструкторів були Авраам Байбл, Павло Трошин та Андрій Талько. Служителі проводили семінари з проведення уроків, давали поради, ділилися досвідом. Також були живі дискусії та свідчення про те, що Бог зробив у фінансовій сфері в особистому житті і в житті церков.

Андрій Талько, пастор новоутвореній церкві «Джерело життя» м. Житомир розповів, як курс «Фінансова свобода» проходить у Житомирський області. Він після навчання в Ірпені розпочав курс для усієї церкви. Окрім 105 членів помісної церкви до курсу приєдналися і нецерковні люди.

Загалом навчання пройшли 140 людей. "Церква отримала великі духовні і фінансові благословення. Люди приходили до Бога, відмовлялися від кредитів, віддавали борги. Щомісяця (до навчання) орендну плату за приміщення, де проходять богослужіння, оплачували в борг, а після курсу – фінансів вистачало", - пише сайт баптистів.

Такі зустрічі з навчання проходитимуть на постійній основі щомісяця. Наступна зустріч з підготовки тренерів пройде 22 жовтня.

Теги: