Традицією школи "Соломон" є посвята учнів перед навчальним роком, а саме молитва благословення. І в цьому році 29 серпня відбулася така молитва для всіх учнів навчального закладу в будинку молитви по вулиці Турецька 10, що в Чернівцях.

Зі словами звернення до присутніх звернувся начальник міського управління освіти Сергій Мартинюк і нагородив заклад грамотою «Лідер змін в освіті Чернівці 2019, успішна освіта альтернатива».  

З духовними настановами звернувся пастор Олександр Люліч. Він зачитав декілька обітниць, що Господь обіцяв бути поруч, якщо народ буде звертатися до Бога, і тоді Він буде вести людей в цій земній дорозі.

Педагогічний колектив НВК “Соломон” також підготував змістовну програму: це спів пісень, перегляд  відеосюжетів та настанови на новий навчальний рік. Захід закінчився молитвою благословення, яку звершував капелан навчального закладу Степан Гайсан. На завершення усім учням був подарований щоденник на новий навчальний рік, в якому також багато біблійних обітниць для підтримки дітей.

2 вересня 2019 року розпочалася урочиста лінійка, присвячена першому дзвонику. На лінійку були запрошені усі батьки, учні, педагогічний колектив, а також заступник департаменту директора освіти і науки Чернівецької області Ірина Ісопенко. З духовними настановами звернувся капелан Степан Гайсан, а молитву благословення звершував Василь Лавренюк.

В цьому році за парти сіло 270 учнів.

Теги: