Федеральна рада є найвищим органом управління Федерацією і матиме на меті закріплення та поширення скаутського руху на теренах України та Східної Європи загалом.

Глава УГКЦ подякував католицьким скаутам Європи за запрошення взяти участь у Федеральній раді і висловив жаль, що не може бути фізично присутнім. «Щиро вітаю на нашій українській землі всіх гостей: крайових президентів, національних секретарів і капеланів, які прибули для участі в цьому поважному зібранні. Бажаю вам, щоб час, який ви проведете в Україні, був для вас плідним на добрі зустрічі, нові знайомства, потрібні рішення, які сприятимуть розвитку католицького скаутства», – побажав предстоятель УГКЦ у листі.

Святослав відзначив, що греко-католики втішаються більше ніж двадцятирічним існуванням католицького скаутства Європи в Україні. «Старайтесь залишити цей світ трохи кращим, ніж ви його застали», – пригадав глава Церкви слова, які залишив у спадок Роберт Бейден-Пауелл, засновник скаутського руху.

«Тішуся вашою присутністю і складаю Богові подяку за вашу вірність скаутській присязі. На мою думку, важливо нагадати вам про специфічне завдання, яке до методики скаутського виховання додав праведний отець Жак Севан, – працювати з Церквою та в Церкві для поширення Божого Царства», – наголосив предстоятель.

«Маючи перед очима приклад своїх попередників, не бійтеся ставити перед собою високі цілі. Не лякайтеся викликів - пам’ятайте, що з вами є Господь наш Ісус Христос, якому ви дали слово присяги. «Великого бажайте!» – закликав наш ісповідник віри і слуга Божий патріарх Йосиф Сліпий, показавши на особистому прикладі, що людина, яка вірна християнським цінностям, здатна витримати надлюдські страждання і вийти переможцем у важких випробуваннях», – побажав Святослав скаутам.

Теги: