Засновник і керівник видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га», відомий письменник і поет, лауреат головної літературної премії України докладно розповів про свою любов до українського слова та української мови, починаючи від настінних написів багатовікової давності до сучасної творчості наймодерніших авторів.

Малкович читав свої вірші і свої переклади, включаючи прелюдію в українську реальність віршів відомих зарубіжних авторів, лунали і дитячі твори з дорослим змістом.

Велику увагу було приділено просвітницькій видавничої діяльності - йшлося про принципи відбору літератури, про те, що планується видати і про те, що необхідно зробити, аби якісна українська книга панували в Україні і щоб вона була затребувана і улюблена в усіх географічних і соціокультурних регіонах та серед представників різних етноконфесійних груп.

«Для нас було принципово важливим почати проект «Menorah ART Platform» зустріччю з відомим українським діячем культури, підкресливши тим самим, що центр «Менора» прагне представити не тільки якісний культурний продукт, а й сприяє формуванню модерного українського культурного простору в нашому місті, - зазначила Наталія Корчинська, керівник «Menorah ART Platform», - для нас дуже важливо, щоб єврейський центр «Менора» став центром сучасної української культури в Дніпрі».

Завершилася зустріч автограф-сесією і можливістю придбати як книги, написані самим Іваном Малковичем, так і новинки видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

Теги: