У презентації також взяли участь владика Ігор (Ісіченко), архиєпископ Полтавсько-Харківський УАПЦ(о), та о. Андрій Стадницький, голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного архиєпископства УГКЦ.

“Задум видати молитовник з катехизмовою частиною для незрячих виник свого часу у глави УГКЦ верховного архієпикопа Любомира Гузара. Останні десять років він практично не бачив, тому добре розумів важливість надати потребуючим таку літературу”, – розповів екзарх Харківський.

Отець Андрій розповів про «Тривимірний» молитовник, його суть і мету. Окрім друку молитовника шрифтом Брайля, Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного архиєпископства видала такий же молитовник зі збільшеним кеглем для осіб із порушенням слуху, а також було здійснено на «Воскресіння. Живе радіо» запис аудіомолитовника.

Про важливість духовної літератури в житті людей із порушенням зору поділився владика Ігор, який також подякував Українській Греко-Католицької Церкві за це видання.

Півтори тисячі молитовників, надрукованих рельєфно-крапковим шрифтом, були видані в Києві для безкоштовного розповсюдження незрячим людям в Україні. Видання вийшло з благословення Синоду єпископів УГКЦ та стараннями Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного архиєпископства.

Привезені до Харкова молитовники передали бібліотеці №17 імені Гіршмана, що спеціалізується на книжках для незрячих осіб, охочим незрячим учням спеціальної школи імені Короленка, громадським організаціям, які опікуються проблемами людей із порушеннями зору і присутнім незрячим гостям.

Усі, хто бажає отримати його безкоштовно в Харкові, можуть звертатися до храму Святого Миколая Чудотворця УГКЦ на Салтівці (вул. Гвардійців Широнінців, навпоти будинку №11).

Теги: