Митрополит Епіфаній побажав архієпископу Сергію сил, наснаги та терпіння й надалі розбудовувати Донецьку єпархію Православної Церкви України. «Для нас Ваш архіпастирський візит та духовна підтримка є дуже важливими. Висловлюю Вам подяку від себе особисто, від духовенства єпархії та від священників, які залишилися на окупованій території, проте звершують там Богослужіння українською мовою», – сказав архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій.

Після молитви предстоятель у єпархіальному управлінні поспілкувався з дітьми священників-переселенців та дітьми з багатодітних родин за спільним столом з солодощами і фруктами й подарував їм ранці та необхідні речі для навчання.

Діти ж привітали митрополита Епіфанія віршами та малюнками на яких зображено не жахіття війни, а краса миру, барвінкові віночки та ангели. На завершення архіпастирського візиту предстоятель благословив духовенство та дітей.

У неділю, 13 жовтня, предстоятель Православної Церкви України відвідав також дітей, які проходять курси хіміотерапії в Рівненській обласній дитячій лікарні. Його супроводжував архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Митрополит Епіфаній підтримав дітей та їхніх батьків, а також вручив подарунки й медикаменти. «Все життя людини складається з різних зустрічей чи то з рідними та близькими, чи з колегами по роботі, чи з перехожими людьми. Всі вони нам являють одне – таїнство існування іншої людини. Сьогодні мав вже не першу, але, як завше, особливу зустріч – з дітками, які боряться з онкологією. Ми, як Церква, знаємо, що в підтримці оживає надія. Дорогі діти, не здавайтеся і перемагайте за допомогою Божою хворобу, і Господь, через велику віру допоможе вам», – поділився думками митрополит Епіфаній після зустрічі з дітьми.

Також він відвідав лікарняний храм та за участі благодійного фонду «Скарбниця Надії» взяв участь у флешмобі #КапелюхаНаВуха в підтримку дітей та дорослих, які боряться з онкологією.

Теги: