Проект допомоги постраждалим від повені на Прикарпатті реалізовано адвентистами-волонтерами з "АДРА Україна" за фінансової підтримки "АДРА Інтернешнл" та "АДРА Євро-Азіатського дивізіону адвентистів".

Крім того, доставлено медичне обладнання до лікарень Донеччини в рамках проекту «Вдосконалення загальних умов в медичних установах та пряма допомога постраждалому населенню», що здійснює "АДРА Україна" за фінансової підтримки MEDEVAC Program Czech Republic. Цього разу обладнання отримали Авдіївська та Світлодарська ЦМЛ.

Також відбулася реєстрація на отримання грошової допомоги від "АДРА Україна" у смт. Миронівський на Донеччині. Адвентисти отримали 265 анкет від людей, які потребують допомоги. Серед них літні люди, які проживають без дорослих дітей-опікунів, люди з інвалідністю та тяжкими хронічними захворюваннями. Сума грошової допомоги розрахована на три місяці і складає 2, 690 гривень на одну особу.

Реєстрація відбулася у рамках проекту «Відновлення житла та надання допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України», який реалізовує "АДРА Україна" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Теги: