«Незабаром їдемо відкривати нову мечеть! — пише муфтій ДУМУ «Умма» шейх Саід Ісмагіловна своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук». — 20 жовтня о 14:00 відбудеться урочисте відкриття мечеті «Аль-Басір» міста Кам'янське Дніпропетровської области. — Місцева мусульманська громада на чолі з імамом Віталієм Оверком запрошує мусульман і немусульман стати гостями свята, а журналістів — не оминути увагою цю подію. Мечеть протягом двох років будували на пожертви та руками мусульман міста, і тепер це єдиний осередок мусульманського релігійного та культурного життя в Кам'янському».

У новій мечеті створено умови для забезпечення духовних потреб вірних, зокрема для проведення урочистих і скорботних подій — нікаху (одруження) та джаназа-намазу (заупокійної молитви).

В ІКЦ мають діяти курси арабської мови та культури ісламського світу, недільна школа, де навчать читати й запам’ятовувати Коран, читатимуть лекції з основ ісламу, ісламської етики, історій пророків. Ще тут працюватиме жіночий відділ і різні громадські організації.

ІКЦ та мечеть Кам’янського вже мають свою сторінку в соцмережі Фейсбук.

Цього року Духовне управління мусульман України «Умма» відкриватиме вже другу мечеть: 29 вересня ІКЦ та мечеть релігійної громади «Бісмілля» урочисто відкрили в Сєвєродонецьку Луганської области.

Теги: