Праця Форум соціального служіння розпочалася архиєрейською літургією, яку очолив владика Василь Тучапець, голова Відділу соціального служіння УГКЦ. Цього року форум проходить під назвою «Соціальне служіння сім’ї». Організатори заходу – Відділ соціального служіння УГКЦ спільно з "Карітасом України" та БО "Львівська освітня фундація".

«Оскільки Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій оголосила 2019 рік – Роком сім’ї, то цього року ми вирішили присвятити Форум темі сім’ї. З одного боку, йдеться про соціальне служіння, яке громада і парафія мусить здійснити для сім’ї, а з іншого боку, як залучити українські сім’ї до соціального служіння», – зазначив о. Андрій Нагірняк, віцепрезидент "Карітасу України", заступник голови Відділу соціального служіння УГКЦ.

У ці ж дні в рамках реалізації проекту Центр підтримки сім’ї "Карітасу Харкова" відбувся науково-практичний конгрес «Щаслива родина» (“Happy Family”), який проходив спільно з Харківським національним університетом імені Каразіна В.Н. за підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради.

У конгресі взяв участь владика Василій, екзарх Харківський, а також Світлана Горбунова-Рубан, заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, Григорій Селещук, директор адвокації МБФ "Карітас України", Ярослав Біттель, заступник директора Карітасу Польщі, працівники та гості "Карітасу".

Науково-практичний конгрес «Щаслива родина» був спрямований на обмін практичними методами, формами роботи з сім’ями між громадськими організаціями, благодійними фондами, науковцями та представниками державних соціальних служб.

Під час конгресу були проведені секційні заняття, на яких науковці, представники громадськості та студенти обговорювали новітні методи роботи з сім’ями.

Теги: