Паломництво відвідало понад 600 осіб, серед яких: управлінський персонал, офіцери та службовці з сім’ями, представники профспілки, капелани, які звершують службу у в'язницях Польщі та пенсіонери. Вперше в ньому взяли участь представники Державної кримінально-виконавчої служби разом з отцем Костянтином Пантелеєм, головним капеланом УГКЦ.

Напередодні, 11 жовтня, паломницька група з України відвідала концетраційний табір до Освенцім/Бжезінка, щоб вшанувати пам'ять понад півтора мільйона людей, замордованих нацистами у роки Другої світової війни.

Отець Адам Яблонський, головний національний в’язничний капелан, звернув увагу на необхідність душпастирської роботи серед офіцерів і службовців та їхніх сімей, а також серед ув'язнених. Це друге служіння вимагає від священика особливого й індивідуального підходу, повної відданості та наполегливості.

Увечері 12 жовтня паломники з України прибули до Санктуарію Божого милосердя. Недільне богослужіння 13 жовтня у греко-католицькому храмі Воздвиження Чесного Хреста у Кракові було присвячено молитовним наміренням за службовців, їх близьких, співробітників, за ув'язнених та засуджених,  а також за жертв кримінальних злочинів.

На зворотньому шляху українська делегація побувала з екскурсією у Кракові й помолилася на могилі автора національного гімну України отця Михайла Вербицького, що похований у с. Млини, неподалік кордону.

Теги: