9 листопада (субота) о 18:00 год. у соборі Успіння Пресвятої Богородиці (греко-католицька церква) розпочнеться концерт духовної хорової музики, за участі хорових колективів краю.

10 листопада (неділя) о 18:00 год. на поціновувачів мистецтва у кафедральному костелі святого Мартина прозвучить урочиста "Меса" Франца Шуберта для солістів, хору та струнного оркестру. Диригент – Олена Короленко, хормейстер – Ярослав Біличко. Гість фестивалю – камерний оркестр імені Яноша Ловотто (художній керівник – Янош Домбовврі) Угорщина.

11 листопада (понеділок) 18:00 год. запрошують до собору святих рівноапостольних Кирила і Мефодія (вул. Росвигівська) на концерт української духовної музики від класики до сучасності, який виконає Мукачівський молодіжний хор (художній керівник – Ярослав Біличко), повідомили в Мукачівській міськраді.

Нагадаємо, що 3 березня 2019 року на центральній площі Кирила і Мефодія, неподалік від кафедрального собору святого Мартина у Мукачеві, відбулось урочисте відкриття й екуменічне освячення монументальної скульптурної композиції на честь покровителя міста, парафії та дієцезії – святого Мартина Турського.

Теги: