Відкрито декілька нових програм, які ІБС започаткувала з 2019 року.

Це магістерська програма «Біблійне душепіклування». Вона налічує найбільшу кількість студентів, що свідчить про велику затребуваність даного служіння в церквах.

На факультеті християнської освіти вперше відкрито сертифікатну програму для сестер, які активно трудяться або починають трудитись у своїх помісних церквах за такими напрямами, як жіноче служіння, викладання в недільних школах, проведення дитячих християнських таборів.

Цьогорічним нововведенням музичного факультету (МФ) стало те, що студенти отримали можливість вибрати для себе в навчанні основну спеціалізацію, а саме: керівник церковного хору чи сольний спів. Крім того, на музичному факультеті з’явилася ще одна новинка – можливість випускникам МФ минулих років поглибити свої знання й підвищити кваліфікацію виконавців-солістів і диригентів хору.

Також при факультеті музичного служіння вперше відкрито сертифікатну програму з підготовки звукооператорів для помісних церков. Мета програми – систематизувати знання звукооператорів про фізичні властивості звуку; удосконалити навички роботи з технічним обладнанням, необхідним для посилення, обробки та запису звуку; навчити правил розташування мікрофонів і підсилювачів. Програма складена таким чином, щоб під час кожній сесії студенти-звукооператори отримували достатньо матеріалу, який одразу ж можна було б застосовувати в роботі.

У програмі «Церковне служіння» з’явився новий напрям – удосконалення навичок жестової мови та її емоційної виразності; удосконалення навичок зворотного перекладу, а також техніки перекладу Біблії жестовою мовою.

Теги: