Учасників консультації, яка зібрала більш як сто лідерів PEM, привітав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко. Він закликав присутніх до єднання в молитві й діях: «Проблема Європи і України – немає єдності між віруючими. Щоби змінити суспільство віруючі люди мають бути однодушні».

Голова РЕМ Рауно Мікконен зазначив: «Головна тема наших консультацій – це «Партнерство, заради досягнення всього світу». Ми молимося, щоб Бог призвав молодь стати місіонерами. Ми віримо і бачимо, що Україна має величезний потенціал для світу у плані місії. Ви вже зробили багато протягом минулих десятиліть. Однак раніше ваші місіонери їхали в основному на Схід, зараз прийшов час відправляти місіонерів також і на Захід».

Заключну проповідь сказав глава П’ятидесятницької європейської спільноти (Pentecostal European Fellowship) Пелле Хорнмарк зі Швеції. Він нагадав присутнім, що «не варто чекати якихось змін у цьому світі, поки не відбудеться зміни всередині людини».

За чотири дні  консультації делегати європейських місій розглянули десятки актуальних питань, що стояли на порядку денному РЕМ.

У середу, 13 листопада, учасники заходу здійснили особливу молитву за ще недосягнуті Євангелієм народи та групи (їх у світі існує ще понад 7 000). Узявши до рук багатометровий список глави та служителі місій молилися разом про спасіння Боже для цих народів. Стефан Росс (Німеччина) запросив приєднуватися до місії.

Як повідомив директор Департаменту місіонерського служіння УЦХВЄ Микола Синюк, Рауно Мікконен, який чотири роки ніс служіння, здав свої повноваження. Новим лідером РEМ був обраний Харрі Хакола, фін за національністю. У минулому він очолював місіонерську організацію “Фіда”, яка об’єднує 170 місіонерів-п’ятидесятників по всьому світу.

Теги: