Мета семінару для спільнот глухих – представити індикатори ефективної комунікації в спільнотах, в яких є не достатні базові елементи командної роботи. Організатор події – Відділ соціального служіння при Патріаршій курії УГКЦ.

Чи можливо шляхом аналізу або корекції етапу «обговорення» вплинути на результати етапу «втілення» чи «реалізації»? Як проявляються в командній взаємодії шість основних компонентів  комунікаційного «здоров`я»: співпраця, протиріччя, прийняття рішень, обмін інформацією, прогрес і табу? Які системні процеси стоять за кожним із них та які кроки можуть підвищити їхню якість як в окремій команді, так і в цілій організації? Над цими та іншими питаннями учасники обмірковуватимуть під час навчально-ігрового семінару.

Контакти: о. Олег Лазуркевич – референт з питань осіб з порушенням слуху ВСС при Патріаршій курії УГКЦ – deaf.ugcc@gmail.com та 097 482 66 63.

Цього ж дня, 30 листопада, в Івано-Франківській духовній семінарії УГКЦ відбудеться семінар-тренінг для дружин священиків «Почуття в сім’ях як дар Божий», який організовується з ініціативи молитовної спільноти їмостей «Голос Марії». Цьогоріч навчання проведе психолог, арттерапевт, консультант з короткотермінової психотерапії (BSFT) Ірина Вишинська.

Ранком за участю їмостей відбудеться літургія, потім зустрічі на теми «Причини непорозумінь в сім’ях та шляхи їх подолання», «Добрі взаємини у подружжі. Роль жінки  у зміцненні родини», «Як поводитись дорослим, щоб діти їх слухали», запитання і відповіді.

Теги: