Більше двох десятків молодих людей, яких підтримали співробітники відділу з боротьби з незаконним обігом наркотиків, представники влади «відпрацювали» район багатоповерхівок на 12-му кварталі обласного центру. Було знищено сотні оголошень про продаж наркотиків. У такий спосіб учасники акції-рейду намагалися застерегти молодь від згубної покупки.

«Впевнені, що не одного хлопця або дівчину ми вберегли від небезпечного придбання отрути і подальшої трагедії», — йдеться у повідомленні Ісламського культурного центру (ІКЦ) м. Дніпра.

Ісламський культурний центр Дніпра і надалі братиме участь у подібних заходах і запрошує охочих долучатися до цієї справи.

Крім того, імам мечеті ІКЦ Дніпра Едгар Девлікамов є спікером на організованих МАА зустрічах з особами, які мають залежності, але прагнуть позбутися згубних звичок. На зустрічах, що проводяться щонайменше раз на місяць, шейх Едгар проводить лекції і бесіди, під час яких розповідає про призначення кожної людини і мету її перебування на землі, а також роз’яснює сутність ісламу, спростовуючи негативні стереотипи щодо цього віровчення.

Також на запрошення МАА представники української умми були лекторами і коучами у рамках 10 Всеукраїнського антинаркотичного табору, що є платформою для здорового способу життя і здорового мислення.

Ще у 2015 році делегація мусульман України була присутньою на організованій Мінохоронздоров’я України, Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій, Об’єднаною Програмою ООН з ВІЛ/СНІДу нараді, присвяченій боротьбі з поширенням епідемії ВІЛ-СНІД, боротьбі з наркоманією і поверненню до духовних цінностей.

Теги: